Publikované: 11. december 2017 - 10:39
Škola urobila totiž zadosť žiadosti, že ak je to možné, nech pošle zopár diel žiakov, ktoré by v tomto predvianočnom období prispela k vytvoreniu priateľskejšieho, domáckejšieho prostredia pre chorých a zamestnancov. Žiadosti sa deti veľmi potešili a čo bolo pre ne ešte väčšou radosťou, je dobrá spätná väzba, mnohí túto iniciatívu chvália.
Toto ste už čítali?
Privítali najmenších obyvateľov nášho mesta
Vo štvrtok, 18. júna, privítalo vedenie mesta najmladších...
Holokaust nebol len tragédiou židovského národa
V nedeľu 14. júna dopoludnia na židovskom cintoríne v...
