Back to top

Krajské derby - dajú do toho všetko!

Publikované: 16. marec 2023 - 12:16
Zápasy s Trnavou očakávajú fanúšikovia DAC vždy s väčšou intenzitou, správna atmosféra sa rodí už oveľa skôr, ako rozhodca prvýkrát fúkne do píšťaly.
Krajské derby - dajú do toho všetko!

 

„V skupine o titul je každý zápas náročný“, počúvame často z úst našich hráčov a trénerov. Súboj DAC-Trnava naozaj nepatrí medzi bežné zápasy. Aj pred nedeľnou návštevou Spartaka v Dunajskej Strede sa šteklenie v bruchu fanúšikov stupňuje každým dňom, navyše, keďže sa hrá o čelo tabuľky, tentoraz pôjde žlto-modrým skutočne o veľa.

Boli by sme radi, ak by po nedeľnom krajskom derby popri chlapských súbojoch na ihrisku, zostali nezabudnuteľnými aj fanúšikovské zážitky, preto - rovnako, ako to bolo pred prvým jarným zápasom proti Slovanu - aj tentoraz bude stretnutiu predchádzať pochod fanúšikov. Hudbou sprevádzaný fanúšikovský sprievod má nasledovnú trasu:

15.45 - Bar Turul (zraz od 15.30)
16.10 - Piváreň Nostalgia
16.20 - St. Patrick´s PUB
16.30 - MOL Aréna

Ani príchod na tribúnu neprebehne v úplnom tichu, pretože z ihriska bude divákov zabávať Tamás Bernáth, herec Jókaiho divadla v Komárne. Pred zápasom aj po ňom sa oplatí nazrieť do DAC store, ktoré oslavuje 5. narodeniny a kde sme pre fanúšikov pripravili bohatý program vrátane súťaže o cenné výhry. Víťazov vyžrebujeme v polčasovej prestávke. Po derby zase spolu s našimi hráčmi a majiteľom rozkrojíme v DAC store narodeninovú tortu.

Ukážme, akú fantastickú kulisu sme schopní spolu vykúzliť! Nezmeškaj nedeľné derby, uži si futbal, zábavu a spoločný zážitok!

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies