Back to top

Krok po kroku na ceste rozvoja

Publikované: 16. február 2016 - 17:49
V novom roku Perfects a.s., zaviedol zmeny v živote mestských médií. O budúcich plánoch sme sa rozprávali s riaditeľom spoločnosti, Zoltánom Fónodom.
Krok po kroku na ceste rozvoja

"Tomuto dňu, 20. januáru, kedy sme odštartovali portál www.dunajskostredsky.sk  predchádzalo viacmesačné plánovanie a priprava, a mestské noviny tiež dostali nový imidž. Spolu s mojimi kolegami sme pracovali na tom- a robíme to dennodenne aj doteraz-, aby obyvatelia a návštevníci nášho mesta videli, že o dianí v Dunajskej Strede ich  informujú média, ktoré spĺňajú očakávania 21. storočia. Samozrejme, naším cieľom je, aby sa portál a noviny neustále rozvíjali, aby sme vedeli čitateľom poskytnúť kvalitný a zaujímavý obsah.

Napríklad v DH bude umiestnených viac reportáží a portrétov, ale aj športu vyhradíme viac miesta a www.dunajskostredsky.sk  zase ponúka neomedzené možnosti, čo sa obsahu týka. Neustále dopĺňanie webového portálu  informáciami  pre obyvateľov sa nemôže uskutočňovať bez pomoci  ľudí tu žijúcich, a preto prosím každého  organizátora, manažéra, lokálpatriota, aby nás informoval o každom dôležitom, zaujímavom alebo verejnom podujatí, ktoré sa v našom meste uskutoční. V rámci stránky sme vytvorili rubriku s bohatou ponukou programov, dopravné informácie, dôležité telefónne čísla a úradné hodiny mestských organizácií, priebežne zverejňujeme termíny podania žiadostí obyvateľov na úrady. Okrem toho, každý môže bezplatne využívať službu pod odkazom inzercie. Usilujeme sa o to, aby sme ľuďom poskytli širokospektrálne informácie, aby sa mohli sami rozhodovať, ktorý  mediálny produkt zvolia.

Záujemcovia sa prostredníctvom tejto stránky dostanú ako  aj k novým príspevkom, tak aj k archívu DSTV. Myslíme si, ale potvrdzujú to aj svetové trendy, že budúcnosť patrí regionálnej tlači.

Avšak naše rozvojové plány tu nekončia, veď ako sme uviedli  v predchádzajúcom čísle, predseda akciovej spoločnosti Zoltán Horváth povedal, že našou ďalšou métou na ceste rozvoja je rozšírenie vysielacieho času a obohatenie programu mestskej televízie. Medzi naše ďalšie plány patrí aj organizačná činnosť, zastrešenie rôznych podujatí a tiež zahájenie vysielania miestneho rozhlasu.“

Toto ste už čítali?

Cookies