Back to top

Kvalita za výhodné ceny a pohodlný nákup na vás čakajú v novej predajni Kauflandu

Publikované: 11. január 2023 - 10:57
Ak bývate vo Veľkom Mederi alebo v okolí a radi nakupujete v známom reťazci, už nebudete musieť cestovať do neďalekej Dunajskej Stredy. Kaufland už čoskoro otvorí novú predajňu aj v tomto meste.
Kvalita za výhodné ceny a pohodlný nákup na vás čakajú v novej predajni Kauflandu

Predajne reťazca sú známe tým, že tu pod jednou strechou nájdete široký sortiment za výhodné ceny, bohatú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny počas celého roka, veľký podiel slovenských výrobkov a obľúbené privátne značky Kauflandu. 

Vyberať si môžete napríklad z viac ako tisícky produktov značky K-Classic, ktorú vlani spotrebitelia v marketingovom prieskume Dôveryhodné značky ocenili ako Najdôveryhodnejšiu v kategórii Privátne značky. Okrem iného značkového tovaru tu nájdete aj privátne značky prispôsobené rôznym skupinám konzumentov, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube.
Ak patríte k vyznávačom rastlinnej stravy, určite vyskúšajte rad produktov značky K-take it veggie. Pre ľudí, ktorí majú špeciálne požiadavky na produkty bez lepku a laktózy, sú zasa určené potraviny s logom K-free a ich ponuka je naozaj pestrá.

VŠETKO PRE PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE

Veľkorysý priestor na ploche 2 592 m² a moderný koncept  ponúkajú možnosti pre pohodlný a zároveň efektívny nákup. Pri pokladniach sa nachádza infopult pre službu zákazníkom a samozrejmosťou sú samoobslužné pokladne, ktoré vám ušetria čas pri platbe za tovar.

Priamo pred predajňou majú zákazníci k dispozícii 218 parkovacích miest, takže nákup si môžete vyložiť z vozíka priamo do auta. 

„Je to možno tak trochu symbolické, že brány novej predajne otvárame hneď na začiatku nového roka. Opäť sa dostávame bližšie k zákazníkom, ktorým chceme ponúknuť to najlepšie od našich dodávateľov. Veríme, že aj v tejto predajni nájdu všetko, čo potrebujú a budú sa sem radi vracať,“ povedal Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Pre zákazníkov budú pripravené pravidelné akcie na obľúbené produkty, vernostný program Kaufland Card s množstvom výhod a zliav a koncesionárska zóna so zaujímavými službami.

Od 19. do 21. januára, čiže počas prvých troch dní od otvorenia, prispeje Kaufland za každý nákup v hodnote minimálne 20 € sumou 1 € Centru voľného času vo Veľkom Mederi, ktoré okrem pravidelnej záujmovej činnosti organizuje rôzne podujatia a prázdninové a konzultačné činnosti. Venované peniaze využijú na nákup vzdelávacích pomôcok pre deti a drobné úpravy. 

CHRÁNIA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A KLÍMU

Nielen pri otváraní nových, ale aj pri prevádzke už existujúcich predajní myslí Kaufland na trvalú udržateľnosť, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ochranu klímy. Preto všade tam, kde je to možné, využíva najmodernejšie technológie, ktoré ich chránia. 

Predajňa vo Veľkom Mederi je ďalšou prevádzkou vybavenou fotovoltaickým systémom na výrobu elektrickej energie zo slnečného žiarenia. Vďaka využitiu alternatívnych zdrojov energie spotrebuje reťazec v týchto predajniach ročne o približne 15 – 20 percent  menej elektrickej energie. 

Priestory sú tiež vybavené úspornými LED svietidlami. Tento typ osvetlenia ušetrí v prevádzkach až štvrtinu energie, čo celkovo predstavuje zníženie emisií CO₂ až o 3 500 ton ročne. Vykurovanie a klimatizácia predajne je riešená inštalovanými tepelnými čerpadlami a využitím odpadového tepla z technológie priemyselného chladenia.  Za zmienku stojí, že Kaufland  takmer vo všetkých prevádzkach využíva na vykurovanie odpadové teplo z chladiacich regálov a na chladenie ekologické chladivá s najmenším možným dopadom na životné prostredie. 

Chcete popri nakupovaní aj vy prispieť k ochrane prostredia? Môžete. Stačí, ak využijete možnosť, ktorú Kaufland ponúka a do zberného kontajnera pred predajňou vhodíte plastovú fľašu naplnenú použitým kuchynským olejom. S kvalitným a výhodným nákupom si odnesiete aj dobrý pocit, že ste opäť urobili niečo pre zelenšiu planétu.

(-)

Toto ste už čítali?

Tagy: PR-cikk
Cookies