Link na sledovanie prípravného zápasu DAC-Ferencváros

Publikované: 3. máj 2020 - 19:25
Pred rekordnou návštevou a vo výnimočnej atmosfére, akú na prípravnom zápase zažijete len v MOL Aréne, sme porazili Ferencváros. Užite si to znova!

Rekordného maďarského majstra sme privítali v slávnostnej atmosfére: pred úvodným výkopom si totiž hráči a realizačný tím prevzali bronzové medaily za tretie miesto v ročníku 2017/18 (na medailovom stupienku sme skončili po dlhých 24 rokoch...), následne dostal Erik Pačinda ocenenie za víťazstvo v ankete o klubového Hráča jari a zároveň sme sa rozlúčili aj s futbalistami, ktorí v letnej prestávke opustili klub.

Na tribúnach sa zišlo 8400 fanúšikov, ktorí vytvorili nové divácke maximum na domácom prípravnom stretnutí DAC-u a tiež fantastickú atmosféru. Takú, akú na prípravnom zápase zažijete len v MOL Aréne!

O výsledku rozhodla Pačindova krásna strela ľavačkou spoza šestnástky z 57. minúty. Pripomeňme si tento pamätný prípravný duel, ktorý bol zároveň jeden z posledných pre Marca Rossiho na našej lavičke!

Link: DAC 1904 - Ferencváros (1:0). Záznam stretnutia si môžete pozrieť v premiére na našom oficiálnom YouTube kanáli na uvedenom odkaze.