Back to top

Martin Jedlička: Nezostáva nám nič iné, len pracovať ďalej a zbierať body

Publikované: 30. august 2021 - 7:16
„Je dobré, že sme dokázali vyhrať pred reprezentačnou prestávkou.“ Brankár DAC-u bol po prvej vychytanej nule v sezóne spokojný.
Martin Jedlička: Nezostáva nám nič iné, len pracovať ďalej a zbierať body

„V tejto sezóne to bolo len naše druhé víťazstvo a prvé vonku, veľmi sme preto radi, že sme konečne získali tri body. Bol to náročný duel, ale vedeli sme dopredu, že budeme musieť tvrdo zabojovať a že stretnutie pravdepodobne nebude pre divákov oku lahodiace. To sa aj potvrdilo. Vyhrali sme na súperovom trávniku 3:0, a to sa cení,“ povedal po záverečnom hvizde piatkového ligového stretnutia Pohronie-DAC (0:3) brankár nášho mužstva Martin Jedlička, ktorý síce čelil šiestim priamym strelám domácich, ale skutočne náročnú úlohu mal len v úvode druhého polčasu, keď zlikvidoval Lačného príležitosť.

Po ôsmych zápasoch som si opäť udržal čisté konto, za to som tiež rád. Nezostáva nám nič iné, len pracovať ďalej a zbierať body.

„Pred zápasom sme vôbec neriešili tabuľkové postavenie. Vieme, že nepatríme tam, kde aktuálne stojíme. Pozerali sme len na fakt, že musíme vyhrať a spraviť fanúšikom, nám a každému v klube radosť. Čas ukáže, či tento zápas bol dobrým odrazovým mostíkom do ďalších ligových bojov. Je dobré, že sme dokázali vyhrať pred reprezentačnou prestávkou. Treba sa dobre pripraviť na Slovan a aj proti majstrovi musíme vyhrať.“

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies