Back to top

Martin Jedlička: Tréning s loptou je úplne o inom

Publikované: 11. apríl 2020 - 10:09
Brankár DAC-u a českej reprezentácie so 21 rokov odpovedal na otázky fanúšikov v živej diskusii na Facebook profile DAC-u.
Martin Jedlička: Tréning s loptou je úplne o inom

Martin Jedlička bol druhým hosťom nášho seriálu živých diskusií na oficiálnom Facebook profile DAC-u.

22-ročný brankár DAC-u prezradil, že je stále optimistom ohľadom dohratia aktuálnej sezóny. Spoločne s trénerom brankárov Martinom Raškom sa pripravujú v priestoroch akadémie, samozrejme, pri dodržiavaní všetkých hygienických a bezpečnostných predpisov. „Každý deň si zacvičím v posilňovni Akadémie a posledný týždeň sme trénovali individuálne s trénerom Raškom. Ladíme už aj futbalovú časť, veď tréningy s loptou sú úplne iné ako individuálna príprava. Dva dni bol s nami aj Benji Száraz a verím, že čoskoro sa pridá aj Aďo Slančík. Dbáme na hygienu, nosíme nákrčníky a nepribližujeme sa k sebe,“ prezradil Jedla.

Popri mnohých ďalších zaujímavostiach sme sa dozvedeli aj to, koho Martin považuje za svoj vzor, prečo nosí na drese číslo 36, ako spoznal svoju priateľku, kedy bol naposledy doma, kto je jeho najväčším fanúšikom či z akého dôvodu si na neho musia ľudia dávať pozor v uliciach.

Celý rozhovor s Martinom Jedličkom si môžete pozrieť tu:

V sérii živých diskusií budeme pokračovať už najbližší štvrtok 16.4.2020 v rovnakom čase o 18.00 hod. Meno nášho ďalšieho hosťa vám prezradíme začiatkom budúceho týždňa.

zdroj: dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies