Nachádzate sa tu

MAX – už 10 rokov s Vami....

Toto ste už čítali?

Publikované: 2017, október 18 - 14:59 | Farebné
Zábavno-obchodné centrum MAX už tento víkend oslavuje svoje 10. narodeniny.
MAX – už 10 rokov s Vami....

Oslávte s nami 10. narodeniny centra a príďte si po svoju zľavu do vybraných prevádzok v ZOC MAX v termíne od 20. do 22. októbra. Stačí predložiť kupón a zľava je vaša. Zľavové kupóny si môžete stiahnuť TU

Okrem toho sa každým nákupom zapojíte do súťaže o 10 hodnotných narodeninových cien. Stačí nakúpiť v ľubovoľnej prevádzke centra nad 10,-€, vyplniť súťažný kupón, ktorý dostanete na prevádzke pri pokladni a vyplnený kupón vhodiť do súťažnej urny pri prevádzke Dráčik. Pokladničný doklad si uschovajte pre uplatnenie výhry.

Losovanie prebehne pondelok – 23.októbra o 10:00 hodine a výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Okrem zliav a narodeninovej súťaže o krásne ceny čaká v sobotu a v nedeľu poobede ( od 15:00 do 18:00) na detičky vyrezávanie tekvičiek a príprava halloweenskej výbavy v tvorivých dielničkách s Alicou a Tünde, ako aj maľovanie na tvár s Biankou.

V sobotu si zábavu môžete užiť pri fotobúdke, ktorá zachytí Vaše najkrajšie momenty a fotku si môžete hneď vytlačiť a odniesť domov na pamiatku (táto zábavná fotobúdka bude k dispozícii v našom centre od 15:00 do 18:00)
Nezabudli sme ani na naše dámy a ženičky, ktoré sa môžu u nás skrášliť a využiť líčenie.

Obchodné a zábavné centrum MAX Dunajská Streda sa teší na Vás už tento víkend!