Back to top

Mestský ples s výbornou náladou a s programom na úrovni

Publikované: 4. február 2020 - 12:42
V prvý februárový deň bola športová aréna dejiskom po jedenástykrát poriadaného mestského plesu.
Mestský ples s výbornou náladou a s programom na úrovni

Táto reprezentatívna udalosť sa na podnet primátora mesta Zoltána Hájosa po prvýkrát uviedla do života v roku 2010. Účastníci sa aj tento rok v hojnom počte mohli zabávať v „plesovo” odetej športovej aréne. Večer sa začal o siedmej, keď  predstavitelia mesta vítali prichádzajúcich hostí, medzi ktorými boli aj podpredseda župy József Berényi a predseda SMK József Menyhárt.

Primátor mesta vo svojom príhovore zdôraznil, že príjem z tomboly aj tento rok poslúži na charitatívne účely, jej zakúpením prítomní prispejú  na liečbu mladej ženy z Malého Blahova. Hudobnú produkciu uviedli Tünde Keviczky a Otokar Klein, a mohlo sa začať tancovať.

O zábavu sa popri výbornom programe Black & White-u starala aj kapela Sakk Matt Company a Louis Armstrong Show s Róbertom Dervalicsom. Počas večere zas prítomných privádzali do úžasu Tanečné štúdio Csill&Dance a členovia Tanečného klubu Dunajská Streda. Podujatie konferovali Edit Tilajčík a Tamás Bernáth, herec komárňanského Jókaiho divadla.

Popri torte a ďalších sladkostiach okolo 23. hodiny prišla najväčšia hviezda večera, maďarská speváčka a skladateľka piesní, držiteľka ceny Artisjus Adrien Szekeres. Jej skvelé piesne vylákali na parket takmer každého. Na  rad prišla aj tombola, každá cena našla svojho majiteľa. Od hlavnej organizátorky Tímei Takács sme sa dozvedeli, že v charitatívnej tombole  sa jej účastníci mohli tešiť z takmer 40 výhier.  

Na plese bola vynikajúca nálada a tanec trval až do ranných hodín.

Pozrite si našu prvú galériu fotografií TU, druhú zas TU!

Cookies