Back to top

Milan Dimun: Napriek výsledku náročný zápas

Publikované: 14. november 2022 - 11:16
„Tešíme sa z veľmi dôležitých troch bodov a veríme, že v poslednom jesennom zápase proti Ružomberku budeme pokračovať v úspešnom ťažení.“ Včerajšie víťazstvo v Trenčíne očami Milana Dimuna.
Milan Dimun: Napriek výsledku náročný zápas

„Napriek jednoznačnému výsledku to bol veľmi náročný zápas. Ťažko sme sa dostávali k našej kombinačnej hre, napokon nám pomohli vylúčenia. Sme radi, že sme sa presadili v koncovke a po druhej červenej karte súpera sme si to už ukontrolovali. Tešíme sa z veľmi dôležitých troch bodov a veríme, že v poslednom jesennom zápase proti Ružomberku budeme pokračovať v úspešnom ťažení a jeseň zakončíme v najlepšom možnom postavení v tabuľke,“ hovoril s veľkým úsmevom na perách po včerajšom stretnutí Trenčín-DAC (0:4) stredopoliar nášho tímu Milan Dimun, pre ktorého to bol 43. ligový duel v našich farbách. Celkovo ich má na konte 58, z toho 15 nazbieral ako hráč Košíc.

„Možno sme cítili trošku tlak z toho, že prvé miesto je na dosah. Trošku akoby nám to zväzovalo nohy, ale zvládli sme to a z Trenčína si odnášame víťazstvo. Je veľmi dobré, že Zsolti Kalmár nastúpil a strelil dva nádherné góly. Celý tím však hral fantasticky a zaslúžili sme si vyhrať. Fanúšikovia prišli v hojnom počte a vytvorili nám domácu atmosféru, za čo sme im vďační. Verím, že to bude takto pokračovať a dokážeme sa im odvďačiť čo najlepšími výkonmi a zbieraním bodov,“ doplnil 26-ročný defenzívny záložník, ktorý v tejto sezóne vynechal len jeden ligový duel.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies