Back to top

Milan Dimun: Verím, že si góly nechávame na play-off

Publikované: 17. máj 2022 - 14:48
„V drese Cracovie som dal ešte o čosi krajší gól, ale tento zásah patrí určite medzi tie najkrajšie v mojej kariére.“ Dvadsaťpäťročný stredopoliar v nedeľu strelil proti Ružomberku svoj druhý gól v sezóne a po zápase sa s vami podelí o svoje myšlienky.
Milan Dimun: Verím, že si góly nechávame na play-off

„Do stretnutia sme vstúpili dobre, mojim gólom sme sa už v druhej minúte ujali vedenia. Škoda, že súper dokázal tak rýchlo vyrovnať. Aj po inkasovanom góle sme mali príležitosti, len škoda, že ich v poslednom čase nevieme premieňať. Verím, že si tie góly nechávame na play-off. Vedeli sme, že Ružomberok hrá priamočiaro na rýchle protiútoky, ale prakticky dva z troch inkasovaných góloch padli po situáciách, na ktoré sme sa pripravovali. Sme smutní, ale musíme sa pripravovať na posledný zápas nadstavbovej časti a potom na vyvrcholenie sezóny, v ktorej zabojujeme o postup do Konferenčnej ligy,“ vyhlásil po včerajšom zápase DAC-Ružomberok (2:3) Milan Dimun, ktorý strelil svoj druhý gól v aktuálnej ligovej sezóne.

Dvadsaťpäťročný stredopoliar, ktorý k nám prišiel vlani v lete z poľskej najvyššej súťaže, sa presadil parádnym volejom z rohu šestnástky už v 88. sekunde stretnutia. „Nepovedal by som, že by to bol môj životný gól, v drese Cracovie Krakov som dal ešte o čosi krajší, dokonca ľavou nohou, ale tento zásah patrí určite medzi tie najkrajšie v mojej kariére. Som rád, že to tam padlo, veď v posledných domácich zápasoch som mal niekoľko striel na bránu, ktoré ale neskončili gólom. Nehrali sme zle, ale opäť chýbala presnejšia koncovka. Myslím si, že minimálne bod sme si včera zaslúžili.“

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies