Back to top

MiniHandball Liga 1. regionálne kolo

Publikované: 18. november 2021 - 12:47
12. novembra 2021 sa v mestskej športovej hale v Dunajskej Strede uskutočnilo 1. krajské kolo minihádzanárskej ligy organizovanej v spolupráci so SZH, OR Dunajská Streda, Súkromným centrom voľného času a HC DAC pre vekovú kategóriu U10 (3.-4. ročník ZŠ)
MiniHandball Liga 1. regionálne kolo

Regionálna školská koordinátorka Tünde Brunczvik: „V mestskej športovej hale v Dunajskej Strede bolo hlučno od usmievajúcich sa detí. Dievčatá a chlapci z tretieho a štvrtého ročníka ZŠ si po takmer dvoch rokoch absencie porovnali svoje sily na minihádzanárskom turnaji. Keď sme o Covide ešte nevedeli, turnaj sme orgnizovali pre takmer 150 detí, ktoré povzbudzovali rodiča a starý rodičia. Žiaľ, teraz sme v súlade s predpismi zorganizovali súťaž s oveľa menším počtom družstiev a bez divákov. Niektoré z pozvaných družstiev nemohli nemohli prísť kvôli karanténe. Pri organizácii s nadšením pomáhali aj mladé hráčky nášho klubu, ihriská sme skoro ráno nalepili, písali výsledky a vyskúšali si aj rozhodovanie zápasov.

Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev. Každý dostal zaslúženú zlatú medailu. Diplom a 3pciálny dar minihádzanárske lopty a rozlišovacie dresy od súkromného centra voľného času odovzdal zúčastneným školám prezident HC DAC Zoltán Horváth. Dúfajme, že 7. decembra budeme môcť zorganizovať taktiež turnaj pre najmenších.”

MiniHandball liga 1. regionálne kolo U10 (3-4. ročník ZŠ)

12. november 2021.

Mestská športová hala, Dunajská Streda

Umiestnenie

1. ZŠ s MŠ Móricza Zsigmonda Orechová Potôň

2. ZŠ Gyulu Szabóa Dunajská Streda "A"

3. ZŠ Gyulu Szabóa Dunajská Streda "B"

4. ZŠ Topoľníky

5. ZŠ Ármina Vámbéryho Dunajská Streda

6. ZŠ Gyulu Szabóa Dunajská Streda "C"

hcdac.sk

Toto ste už čítali?