Back to top

Miroslav Káčer: Bojovali sme jeden za druhého

Publikované: 14. február 2023 - 14:20
„Verím, že priebeh ligy bude zaujímavý pre nás aj pre fanúšikov.“ Miroslav Káčer, 27-ročný stredopoliar DAC-u, si pochvaľoval atmosféru na štadióne aj obetavosť spoluhráčov.
Miroslav Káčer: Bojovali sme jeden za druhého

„Mali sme šance, dali sme gól, čo dostalo nás aj divákov na koňa. Po vedúcom góle sme boli dosť stiahnutí. Chceli sme to viac otvoriť a hrať vyššie, lenže Slovan má obrovskú kvalitu, čo na dobrej ploche aj ukázal. Potom prišla červená karta, z prvého polčasu ostávalo len päť minút a vedeli sme, že môžeme striedať už len raz. Bojovali sme jeden za druhého a napokon sme radi aj za bod, hoci je škoda prvého polčasu, kde to bolo dosť vyrovnané. Slovan má kvalitný tím, to sa muselo prejaviť. Mali dosť šancí, my sme robili, čo sme mohli, každý jeden hráč podal obetavý výkon. Na konci sme mali ešte príležitosť po nevydarenej strele Ramadana, kedy Szánthó neprebral loptu ideálne. Mohli sme aj vyhrať,“ komentoval priebeh včerajšieho šlágra úvodného jarného kola DAC-Slovan (1:1) Miroslav Káčer, motor našej zálohy.

Po remíze zostáva náskok belasých trojbodový, Trnava sa k nám priblížila na dva body. „Nedokázali sme predbehnúť Slovan, ale stretneme sa ešte dvakrát. Verím, že naša šanca príde. Naša defenzíva spravila len jednu chybu, dostali sme z toho gól. Okrem toho sme sa držali dobre, chalani si navzájom kryli chrbát, s brankárom sme si vypomáhali. Snažili sme sa vypĺňať priestory, ale súper hral rýchlo, nie vždy sme stíhali. Tabuľka je vyrovnaná, už aj Trnava sa doťahuje na popredné priečky. Vzájomných zápasov bude ešte dosť, verím, že priebeh ligy zostane zaujímavý pre nás aj pre fanúšikov. Teším sa na to,“ dodal čerstvo 27-ročný kmeňový hráč Plzne. Aj jeden z najskúsenejších futbalistov nášho kádra si užil atmosféru derby. „Fanúšikovia dopomohli kvalitnému futbalu, ďakujeme im za podporu. Do zápasu sme šli s cieľom potešiť ich a získať tri body, čo sa nám aj darilo, len škoda tej červenej karty. Na to sa však nemôžeme vyhovárať.“

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies