Back to top

Miroslav Káčer: Bol to divácky atraktívny zápas

Publikované: 25. júl 2022 - 20:06
„Dúfam, že sme si góly nechali na štvrtkovú odvetu proti Víkinguru.“ Pre Miroslava Káčera bolo nedeľňajšie stretnutie Žilina-DAC (1:1) špecifické.
Miroslav Káčer: Bol to divácky atraktívny zápas

„Myslím si, že sme odohrali divácky atraktívny zápas s množstvom šancí a útočných akcií. Škoda, že nepadlo viac gólov, ale každopádne to bolo kvalitné stretnutie. Keďže na samom konci domáci nevyužili jedenástku, musíme byť spokojní aj s bodom, ale už sa pripravujeme na nasledujúci súboj,“ povedal po včerajšom ligovom stretnutí Žilina-DAC (1:1) stredopoliar nášho mužstva Miroslav Káčer.

Pre 26-ročného odchovanca žilinského klubu, ktorý u nás hosťuje z Plzne, to bol včera špecifický zápas. „To áno, ale nejako som sa na to nesústreďoval, snažil som sa zahrať čo najlepšie. Domáca kabína bola zvonku zavretá, takže som nemal možnosť pomýliť si strany. Na začiatku som mal niekoľko dobrých prihrávok, podarilo sa mi tak otvoriť domácu obranu, ale šance sme nevyužili. Fyzicky toho máme dosť, zápasy idú v rýchlom slede, dôležitá je regenerácia. Je veľmi dobré, že nás podržal brankár a aj v obrane sme hrali obetavo. V tomto duchu musíme pokračovať aj v nasledujúcich zápasoch. Dúfam, že sme si góly nechali na štvrtkovú odvetu Konferenčnej ligy, v ktorej chceme zvíťaziť a postúpiť,“ vyhlásil dvojnásobný otec, ktorý v žilinskom drese nastúpil v 184 ligových dueloch a na konci sezóny 2016/17 oslavoval zisk titulu - spolu s trénerom Adrianom Guľom.

DAC včera výrazne prestrieľal domácich, na strely medzi tri žrde to bolo 12:2 z nášho pohľadu. Ujala sa však len jedna, hoci tá skutočne stála za to. Krstović sa parádne oprel do centra Veselovského a po štyroch dňoch si zopakoval gólové nožničky. „Všetci vidíme, že Nikola má skvelú formu, mohol pridať ešte aspoň tri góly. Dostáva sa do šancí, len trochu potrebuje zapracovať na efektivite. Sme veľmi radi, že je v takej forme, jeho nožničky boli opäť ozdobou zápasu.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies