Nachádzate sa tu

Možnosť bezplatnej inzercie

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, február 8 - 09:50 | Pre verejnosť
Portál dunajskostredsky.sk poskytuje službu bezplatnej inzercie na svojej stránke. Na podrobnosti sme sa spýtali Fónoda Zoltána, riaditeľa akciovej spoločnosti Perfects, ktorá portál prevádzkuje.
Možnosť bezplatnej inzercie

– Čo presne je rubrika inzercia  na dunajskostredsky.sk? Ako sa k nej dostaneme?

– Na portáli sa nachádzajúca rubrika  „inzercia” je jediná bezplatná inzercia formou portálu v našom regióne. Je to bezplatná služba určená čitateľom stále sa rozširujúcej, rastúcej a čoraz viac vyhľadávanej webovej stránky.

– Prečo sa oplatí vyskúšať inzerovať prostredníctvom portálu?

– Prostredníctvom portálu viete osloviť prakticky všetky domácnosti centra Žitného ostrova, Dunajskej Stredy, a okolia. Či chce niekto nakupovať, či niečo predať, má zmysel navštíviť náš portál, ktorý má denne niekoľko tisíc návštevníkov.

– Čo ešte treba o tejto službe vedieť?

– Ak to chceme povedať v skratke, heslovite: praktické kategórie, rýchly prístup a výsledky. Tu sa vedia navzájom skontaktovať záujemci – kupujúci a predávajúci, a to veľmi jednoducho. Práve na to sme „prirobili” rubriku inzercia na portáli – cieľom je hľadanie rýchlych riešení v rýchlom svete, kde je málo času.  

– Často nie je jednoduché vyhľadávať v inzercii na sociálnych sieťach ...

– Áno, aj my si to myslíme – ale nielen preto odporúčam, aby ste vyskúšali náš stabilný a bezpečný portál – ešte raz zdôrazňujem, ešte raz zdôrazňujem – je zadarmo!