Góly: 5. Gajdošík, 14. Gajdošík, 81. Vanák - 25. Zsidek, 40. Iván

Rozhodoval: Gašparovič - 200 divákov

DAC B/Vrakúň: M. Slíž - Janček, Chabreček, Kozel, Naeem - Tešlár, Viola (87. D. Slíž) - Zsidek (70. Magyar) Trajkovski, Iván - Kelemen. Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Diváci mohli vidieť kvalitný zápas, z obidvoch strán sa hral otvorený futbal. Veľmi zle sme vstúpili do zápasu, dvadsať minút sme sa hľadali, súper dominoval vo všetkých činnostiach a po dvoch strelách na našu bránu sme prehrávali 0:2. Na vývoj sme zareagovali par výmenami pozícii hráčov a kontaktným gólom sme sa dostali naspäť do zápasu. Chlapci ešte viac ožili, hru sme vyrovnali a do polčasu sme stihli aj vyrovnať. V druhom dejstve to bolo o jednom góle, boli sme lepším a nebezpečnejším tímom.  Dokázali sme si vytvoriť dve čisté gólové šance, no v koncovke sme zlyhali a pred koncom sme za to opäť pykali. Po súperovom rohovom kope odrazenú loptu domáci hráč z 35 metrov trafil krásne, aj keď chytateľne, do šibenice.  Sme sklamaní z výsledku, ale za výkon sa určite nemusíme hanbiť, tých 70 minút bolo z našej strany veľmi slušných.“

Domácu rozlúčku so sezónou zaobstará súboj proti FKM Nové Zámky. Tretie mužstvo tabuľky privítame v nedeľu o 17.00 h vo Vrakúni.