Publikované: 30. september 2021 - 12:25

"V čakárni evidujeme v štatistickej skupine do 17 rokov k utorku (28. 9.) na prvú dávku 285 a na druhú dávku 4010 osôb," priblížila.
Z informácií NCZI vyplýva, že najväčší záujem o prvú dávku vakcíny bol k utorku v Trnavskom kraji, kde záujem prejavilo 118 mladých. Žiadneho záujemcu neevidovali v Žilinskom kraji.
Najväčší záujem o druhú dávku vakcíny bol v Bratislavskom kraji. Z dát Inštitútu zdravotných analýz (IZA), dostupných na webe cakaren.vercel.app/projekt je v čakárni za tento kraj 996 mladých. V ostatných siedmich krajoch čaká priemerne približne 430 mladých do 17 rokov.
ma7 | TASR
Toto ste už čítali?

Až 92 užitočných nápadov obyvateľov kraja. Polovica predkladateľov projektov sa o dotáciu z participatívneho rozpočtu župy hlási po prvýkrát.
Trnavská župa podporuje užitočné nápady obyvateľov, ktoré...

Zdravie v centre pozornosti – odborný deň v Dunajskej Strede
Pod názvom „Zdravie je naša budúcnosť – informovanosť a...