Back to top

Návšteva Mikuláša v Materskej škole Ružový háj – veselé dopoludnie s najmenšími

Publikované: 6. december 2025 - 10:16
Dňa 5. decembra zavítal do Materskej školy Ružový háj výnimočný hosť – samotný Mikuláš, ktorý neprišiel sám. Sprevádzali ho jeho pomocníčka v červenom kostýme, veselý škriatok v zelenom oblečení a dokonca aj malý poník ozdobený sviatočnými doplnkami. Deti ich na školskom dvore vítali s nadšením.
Návšteva Mikuláša v Materskej škole Ružový háj – veselé dopoludnie s najmenšími

Škriatok mu ochotne pomáhal pri rozdávaní balíčkov, zatiaľ čo poník trpezlivo dovolil deťom, aby si ho poobzerali či pohladkali – čo vyvolalo medzi deťmi veľké nadšenie.

Návšteva nebola len o darčekoch, ale aj o tom, aby deťom priniesla radosť a pravú predvianočnú atmosféru. Učiteľky aj rodičia s radosťou sledovali tieto krásne a dojímavé chvíle, ktoré deťom určite zostanú dlho v pamäti.

Mikuláš sa na záver rozlúčil slovami, že sa čoskoro opäť stretnú – a dovtedy nech sú deti dobré, pomáhajú si navzájom a uchovávajú v sebe kúzlo Vianoc.

Návšteva Mikuláša v Materskej škole Ružový háj bola aj tento rok nezabudnuteľným zážitkom – plným radosti, smiechu, žiariacich očí a sviatočnej atmosféry.

(dszi)

Toto ste už čítali?

Cookies