Németh: „Výsledok je hanba, beriem všetku zodpovednosť na seba!“

Publikované: 18. október 2016 - 8:58
DAC utrpel od družstva Žilina ponižujúcu porážku 6:0. Vedúci tréner Krisztián Németh vo svojom vyhlásení po zápase povedal, že výsledok je hanbou pre dunajskostredský tím.

„V sobotu nás Žilina vycvičila z efektivity. Videli ste, že z prvých troch šancí dali tri góly a prakticky už po prvom polčase nás zavraždili. Chcel by som im zagratulovať, samozrejme, výsledok 0:6 je hanba a za výsledok beriem na seba zodpovednosť.
Po vydarených zápasoch a výsledkoch sme samozrejme, chceli vyhrať na neutrálnom ihrisku a tak potešiť našich divákov. Prvých desať minút sme vybehli na súpera, ale dostali sme gól a potom sme sa rozsypali. Výsledok 0:6 je hanba. Ja robím zostavu, ja som šéfom v tréningovom procese, takže zodpovednosť za tento výsledok beriem na seba." – vyjadril sa Krisztián Németh po stretnutí.

Zdroj: sportolunk.sk