Back to top

Nemocnica v Dunajskej Strede má novú riaditeľku

Publikované: 4. júl 2016 - 13:57
V pondelok 4. júla nastala zmena na poste riaditeľa nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda. Róberta Mamrillu v tejto funkcii vystriedala Zita Ženišová, ktorá do konca minulého roka úspešne viedla michalovskú nemocnicu.

„Rád by som poďakoval Róbertovi Mamrillovi za prácu vykonanú v úvodnej fáze po prevzatí nemocnice našou sieťou. Keďže dunajskostredská nemocnica patrí medzi naše kľúčové na západnom Slovensku, rozhodli sme posilniť jej vedenie o riaditeľku, ktorá sa výborne osvedčila pri transformácii podobne veľkej nemocnice v Michalovciach. Som presvedčený,že Zita Ženišová za pomoci celého tímu dokáže posunúť túto nemocnicu na novú kvalitatívnu úroveň,“ zdôraznil Ľuboš Lopatka, generálny riaditeľ siete nemocníc Svet zdravia.

 „Chcem, aby sa dunajskostredská nemocnica plnohodnotne začlenila do siete Svet zdravia. Táto nemocnica má všetky predpoklady, aby sa vďaka spoločnému úsiliu stala moderným pracoviskom poskytujúcim špičkovú zdravotnú starostlivosť pre pacientov, ako aj dobré pracovné podmienky pre zamestnancov,“ doplnila Žita Ženišová, riaditeľka nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda.

Toto ste už čítali?

Cookies