Back to top

Nikola Krstović predĺžil zmluvu do leta 2027

Publikované: 15. marec 2023 - 12:59
Vedenie klubu DAC a čiernohorský útočník sa dohodli na predĺžení jeho pôvodného kontraktu o ďalšie dva roky.
Nikola Krstović predĺžil zmluvu do leta 2027

Najlepší strelec mužstva Nikola Krstović predĺžil zmluvu s naším klubom o ďalšie dva roky! Dvadsaťdvaročný čiernohorský reprezentačný útočník prišiel na Žitný ostrov v septembri 2021 z Crvenej zvezdy Belehrad a podpísal kontrakt do leta 2025. Teraz sa strany dohodli na predĺžení vzájomnej spolupráce ešte o dva roky dlhšie, t.j. do 30. júna 2027.

Nikola Krstović sa v drese DAC-u doteraz predstavil v 46 stretnutiach Fortuna ligy, skóroval 24-krát. V Európskej konferenčnej lige pridal ďalších 6 štartov a 5 gólov, v Slovnaft Cupe zaznamenal 3 presné zásahy v 2 zápasoch.

„Je to dôležitý moment v mojej kariére, som veľmi šťastný, že sme sa dohodli na novej zmluve. Klub mi pomohol, keď som to najviac potreboval, a ja chcem naďalej pomáhať mužstvu gólmi. Teším sa, že môžem bojovať za farby DAC,“ vyhlásil po uzatvorení novej zmluvy Nikola Krstović.

„Projekt, ktorý sme začali pred rokom a pol, pokračuje presne podľa plánu. Táto zmluva je obnovením nášho vzájomného záväzku, jednak zo strany klubu k hráčovi a takisto zo strany hráča smerom ku klubu. Krsto je futbalista so skvelým charakterom a veľkým srdcom pre DAC, našu komunitu a fanúšikov. Vie, že u nás sa môže ďalej zlepšovať a sme radi, že sme sa dohodli na predĺžení zmluvy,“ skonštatoval športový riaditeľ Jan Van Daele.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies