
Vybudovanie novej klimatizácie bolo už neodkladné. Vetrací systém MsKS doslúžil. Na podujatiach pred plným domom diváci často namietali, že v sále je dusno, vzduch prehriaty. Dunajskostredský kultúrny dom je miestom niekoľko sto akcií v roku. Vedenie inštitúcie okrem vytvorenia väčšieho komfortu pre návštevníkov chce touto modernizáciou zabezpečiť vhodné a moderné podmienky aj pre účinkujúcich.
Rozvojovú investíciu kultúrne zariadenie zrealizovalo z finančných prostriedkov mestskej samosprávy. MsZ už skôr vyčlenilo 200 tisíc eur za účelom prestavby kinosály na priestory komorného divadla. Táto prestavba sa však tento rok neuskutoční, preto poslanci predmetný finančný balík preskupili na zavedenie vzduchotechniky.
Zdroj: dunstreda.sk
Toto ste už čítali?
Ekologický čin roka: Trnavská župa po pätnásty raz ocení aktivity na ochranu životného prostredia, na prihlásenie sa zostáva mesiac
Trnavský samosprávny kraj aj v tomto roku organizuje...
TTSK: Trnavská župa a Záhorské múzeum v Skalici spúšťajú projekt Royal Traces
Trnavská župa spúšťa cezhraničný projekt Royal Traces –...
