Publikované: 26. október 2022 - 15:46

Na slávnostnej omši vedenie Trnavskej arcidiecéznej charity vyjadrí uznanie a poďakovanie za doterajšie pôsobenie bývalému predsedovi dunajskostredskej charity Mons. Lászlóovi Jánosovi Szakálovi a obdobne súčasnému dunajskostredskému dekanovi Krisztiánovi Bozaymu za pokračovanie v práci charitatívnej organizácie.
Na svätej omši sú veriaci srdečne vítaní!
Toto ste už čítali?
Prvá etapa rekonštrukcie Námestia svätého Štefana je v konečnom štádiu
V rámci prvej etapy rozsiahlej obnovy Námestia svätého...
Holokaust nebol len tragédiou židovského národa
V nedeľu 14. júna dopoludnia na židovskom cintoríne v...

