Publikované: 26. október 2022 - 15:46

Na slávnostnej omši vedenie Trnavskej arcidiecéznej charity vyjadrí uznanie a poďakovanie za doterajšie pôsobenie bývalému predsedovi dunajskostredskej charity Mons. Lászlóovi Jánosovi Szakálovi a obdobne súčasnému dunajskostredskému dekanovi Krisztiánovi Bozaymu za pokračovanie v práci charitatívnej organizácie.
Na svätej omši sú veriaci srdečne vítaní!
Toto ste už čítali?
TTSK: Rekonštrukcia cesty medzi Lehnicami a Dunajskou Stredou
Bezpečné, kvalitné a moderné cesty sú nevyhnutnou...
Mestské jasle privítali najmenších na dni otvorených dverí
V stredu 27. mája vítali mestské jasle v Dunajskej Strede...

