
Mestský úrad zároveň upozorňuje, že od 6. mája 2024 (od pondelka) budú smetiari vyprázdňovať len tie 120-litrové nádoby na odpad, na ktorých je nalepená nová zelená nálepka (platná na rok 2024). Obyvateľov preto žiadajú, aby predpísanú nálepku nezabudli včas nalepiť na nádoby.
Tí obyvatelia, ktorí z nejakého dôvodu (napr. z dôvodu neprihlásenia sa na odvoz smetí alebo iných dôvodov) nálepku ešte nedostali, to môžu v záujme odstránenia problému oznámiť zamestnancom mestského úradu v čase otváracích hodín.
Je dôležité, aby boli nádoby opatrené tou správnou nálepkou: uľahčíte tak prácu smetiarov a pomôžete zefektívniť nakladanie s odpadom.
Mestský úrad ďakuje obyvateľom za spoluprácu.
dunstreda.sk
Toto ste už čítali?
Medzinárodné stretnutie psovodov K9 v Dunajskej Strede – obyvatelia musia počítať so zvýšenou hlučnosťou
Mesto Dunajská Streda, Mestská polícia Dunajská Streda a...
Mesto Dunajská Streda spúšťa od 1. júla prepravnú službu
Mesto Dunajská Streda spúšťa od 1. júla 2026 novú...
