
Dôležitá zmena: od júna 2025 budú smetiari vyprázdňovať len tie nádoby, ktoré sú označené aktuálnou nálepkou na rok 2025. Prítomnosť nálepky bude kontrolovaná, a ak chýba, nádoba nebude vyprázdnená.
Prosíme všetkých obyvateľov, aby si overili, či ich nádoby majú príslušné označenie. Označenie nádob napomáha bezproblémovému vývozu a zvyšuje efektivitu celého systému nakladania s odpadom.
Tí, ktorí nálepku doteraz nedostali (napríklad z dôvodu neprihlásenia sa na vývoz odpadu alebo z iných dôvodov), si ju môžu vyžiadať počas úradných hodín na Mestskom úrade.
Ďakujeme za vašu spoluprácu a porozumenie.
dunstreda.sk
Toto ste už čítali?
Mesto Dunajská Streda spúšťa od 1. júla prepravnú službu
Mesto Dunajská Streda spúšťa od 1. júla 2026 novú...
„SOS gombík” v Dunajskej Strede: bezpečie na dosah ruky
Vďaka spolupráci mesta Dunajská Streda majú obyvatelia...
