Nachádzate sa tu

Online predaj vstupeniek na stretnutie DAC-Dinamo Tbilisi

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, júl 11 - 13:08 | Správy DAC
Už dnes začína predpredaj vstupeniek na úvodný zápas prvého predkola Európskej ligy. Vstupenky na zápas DAC-Dinamo Tbilisi si môžete zakúpiť pomocou portálu predpredaj.sk.
Online predaj vstupeniek na stretnutie DAC-Dinamo Tbilisi

Dočkali sme sa! Po predaji permanentných vstupeniek a zaručenia práva pre majiteľom permanentiek na kúpu lístku na stretnutie DAC-Dinamo Tbilisi sme sa dočkali ďalšej fázy. Vstupenky si už môžu kúpiť všetci fanúšikovia a záujemcovia v pohodlí domova prostredníctvom predpredaja. Stačí len internetové pripojenie. Pohárovú Európu tu máme po 25-tich rokoch. Záujem o vstupenky bude obrovský, nenechajte si teda ujsť možnosť kúpiť si lístky vopred!

Dnes o 10.00 h začína prostredníctvom portálu predpredaj.sk online predaj lístkov na stretnutie DAC-Dinamo Tbilisi.

Link: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/fc-dac-1904-dunajska-streda-dinamo-tbilisi-2018-07-12/

Vstupenky zakúpené prostredníctvom predpredaj.sk sú vo forme Hometicket. Po zaplatení si zákazník vytlačí vstupenku doma, prípadne si ju vrátane QR kódu stiahne do smartfónu. Tento QR kód pri vstupe na stretnutie priloží k čítaciemu zariadeniu na turniketoch. Online predaj končí v čase začiatku zápasu (12.7.2018, 21.00 h), prípadne potrvá do vypredania všetkých vstupeniek.

Na stránku online predaja vstupeniek sa môžete dostať aj z nášho webu fcdac.sk v sekcii Zápasy a vstupenky - Online predaj.

 Cenník, otváracie hodiny pokladní a všetky dôležité informácie nájdete tu.