Cyklobus premáva medzi dunajskostredskou radnicou a gabčíkovským prístavom každú sobotu a nedeľu a vo sviatok. Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky spojov v prípade nepriaznivého počasia. SAD žiada cestujúcich, aby si menej slnečného počasia overili na telefonnon čísle 0910 49 49 49, či autobus premáva.
Odchody od MsÚ: 9.15, 11.15, 13.15 z Gabčíkova späť: 10.00, 12.00, 18.00. Spoje cyklobusu sú naviazané na spoje železničnej dopravy z/do Bratislavy.
Cestovný lístok na jednu cestu stojí 50 centov vrátane bycikla. Cyklobus slúži na prevoz cyklistov, ktorí sa chcú byciklovať v okolí Gabčíkova. Umožňuje aj prepravu peších turistov a korčuliarov, pre ktorých uľahčí prístup k Dunaji. Premávka cyklobusom je plánovaná do 4. septembra.
Spoj naďalej spoločne prevádzkujú SAD Dunajská Streda a Mestský úrad v Dunajskej Strede. Ďalšie informácie na webovej stránke www.sadds.sk
dunstreda.sk
Toto ste už čítali?
Mestský úrad bude zajtra, 2. apríla 2026, prijímať stránky iba do 13.00
Mestský úrad Dunajská Streda oznamuje, že dňa 02.04.2026 ...
Trnavský kraj láka čoraz viac turistov. Návštevnosť aj prenocovania rastú
Systematická podpora cestovného ruchu zo strany...
