Back to top

Poďme spolu na DAC: Užili sme si každý moment

Publikované: 27. október 2022 - 18:06
Prečítajte si, ako sa žiaci z Veľkého Medera cítili počas nedeľňajšieho zápasu v MOL Aréne!
Poďme spolu na DAC: Užili sme si každý moment

V nedeľu sme na ligovom stretnutí DAC-Podbrezová druhýkrát v tomto roku privítali deti v rámci obnoveného projektu Poďme spolu na DAC! Našimi hosťami boli žiaci a učitelia Základnej školy Bélu Bartóka s VJM vo Veľkom Mederi. Ich zážitky si môžete prečítať nižšie.

Deti a ich spolužiaci sa zároveň môžu tešiť na návštevu hráčov DAC-u priamo v ich škole, kam zavítame ešte v priebehu tohto týždňa.

Pri príležitosti rizikového derby DAC-Trnava bude projekt pauzovať, ale počas jesene sa ešte raz naskytne príležitosť registrovať sa, a to na stretnutie proti Ružomberku v piatok 18. novembra 2022. Sledujte náš web pre informácie ohľadom registrácie!

DAC-Podbrezová: zážitky a reakcie, ZŠ Bélu Bartóka s VJM vo Veľkom Mederi:

„Odmalička som fanúšikom DAC-u, s otcom chodíme takmer na každý zápas, preto ma nesmierne potešila správa, že sa cez víkend mohla do projektu zapojiť aj naša škola. Prišli sme vyzbrojení žlto-modrými dresmi a šálmi. Cez polčasovú prestávku sme dostali podpisy od našich obľúbených hráčov. Tieto nezabudnuteľné momenty nám budú pripomínať fotografie. Ďakujem, DAC!“
Gyula Bors, 9.A

„Už dlho patrím medzi fanúšikov DAC-u, takže som sa veľmi potešil, keď som sa dozvedel, že v nedeľu pôjdeme na zápas s kamarátmi. Užili sme si každý jeden moment a bola to pre nás veľká česť, že sme mohli v polčase zísť na ihrisko pre podpisy a bližšie spoznať hráčov. To, že DAC vyhral 2:1, bola už len čerešnička na torte. Budeme na to dlho spomínať a dúfam, že podobný zážitok sa nám naskytne aj v budúcnosti.“
Áron Ballány, 9.A

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:
- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

dac1904.sk / Nagy Krisztián

Toto ste už čítali?

Cookies