Back to top

Poďme spolu na DAC - zo Senca!

Publikované: 13. september 2019 - 15:54
Prví návštevníci v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“ v novom školskom roku prichádzajú zo Senca. Zároveň spúšťame registráciu na zápas DAC-Žilina.
Poďme spolu na DAC - zo Senca!

Zápas DAC-Ružomberok (sobota 21. septembra 2019 o 17.00 h) bude prvým v novom školskom roku, na ktorom privítame v MOL Aréne mladých návštevníkov v rámci projektu „Poďme spolu na DAC!“.

Na uvedené stretnutie pricestujú žiaci 4.A a 7.A triedy Základnej školy s VJM Alberta Molnára Szencziho v Senci.

Zároveň začína registrácia na ďalší domáci duel, ktorý sa odohrá v MOL Aréne v nedeľu 29. septembra 2019 o 18.00 h a privítame v ňom mužstvo MŠK Žilina.

Registrovať sa na stretnutie DAC-Žilina môžete do štvrtka 19. septembra do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek [at] fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény, má za sebou rok a pol. Smelo môžeme vyhlásiť, že táto iniciatíva od svojho spustenia na jar 2017 našla veľmi pozitívnu odozvu. Zavítali k nám už stovky žiakov a študentov zo škôl a organizácií z Dunajskej Stredy a širšieho okolia.

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Aktivita je súčasťou európskeho projektu Futbalmánia.

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:

- Odovzdanie suvenírov
- Návšteva zápasu DAC
- Stretnutie a fotenie s hráčmi DAC

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies