Back to top

Portál dunajskostredsky.sk funguje už dva roky

Publikované: 23. január 2018 - 16:10
20. januára 2016 bol spustený náš portál, dunajskostredsky.sk, ktorého cieľom bolo informovanie o všetkom čo sa nášho mesta týka.

Nápad prevádzkovania  internetového  portálu sa zrodil preto, že v meste nebol taký zdroj informácií, ktorý by denne, online poskytoval informácie týkajúce sa predovšetkým Dunajskej Stredy,  hoci bol zrejmý dopyt. Preto sa akciová spoločnosť  Perfects už v roku 2015 rozhodla, že s vynoveným  Dunajskostredským Hlásnikom rozbehne začiatkom roku 2016 aj nový portál – uviedol Fónod Zoltán, riaditeľ Perfects a.s.

Odvtedy ubehli dva roky a portál má za sebou podľa štatistiky veľkú sledovanosť – jeho maďarská mutácia viac ako 4 milióny návštev, takmer 400 tisíc užívateľov viac ako miliónkrát vyhľadávalo na portáli a jeho spoločenskú rubriku obľubuje viac ako 11 tisíc užívateľov, uviedol riaditeľ.  

„Výsledky ukazujú, že tí, ktorí na portáli pracujú, vykonávajú skvelú prácu, a čo je najdôležitejšie, poskytujú objektívne informácie, keby tak totiž nebolo, čísla by ukazovali niečo iné. Túto prácu čitatelia oceňujú tak, že čítajú a vrátia sa, takže rozbehnutie portálu bolo dobrou voľbou, dopyt bol nielen u Dunajskostredčanov, ale aj v celom regióne. Nárast, pravdaže, nebude stále taký výrazný, cieľom je len udržať vysokú latku.  K narodeninám portálu želám všetkým, ktorý prispievajú k jeho chodu, aby ostali naďalej takí oduševnení a čitateľom, aby sa s dôverou obracali na nás. ” – uviedol Horváth Zoltán, predseda Perfects, a.s.

Toto ste už čítali?

Cookies