Back to top

Posledná júnová sobota bude patriť dňu otvorených dverí úradu trnavskej župy

Publikované: 23. jún 2022 - 13:00
Deň otvorených dverí úradu trnavskej župy sa uskutoční v sobotu 25. júna 2022 medzi 9. a 13. hodinou. Pre návštevníkov tretieho ročníka tohto podujatia bude pripravené predstavenie činnosti jednotlivých odborov úradu a župných organizácií. Malí aj veľkí návštevníci sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program v priestoroch na Starohájskej 10 v Trnave.
Posledná júnová sobota bude patriť dňu otvorených dverí úradu trnavskej župy

„Otvorený župný úrad pre nás nie je len prázdnym heslom. Napĺňame ho už päť rokov konkrétnymi skutkami. Otvorili sme sa verejnej kontrole, zaviedli sme transparentné výberové konania a zefektívnili sme verejné obstarávania. Po tretíkrát ponúkneme obyvateľom možnosť nahliadnuť do zákulisia a zapojiť sa do diania v kraji. Ukážeme im naše priestory a aktivity. Pripravili sme atraktívny program pre všetky vekové kategórie. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážku zasadnutia krajského zastupiteľstva, kultúrny program a aj malé občerstvenie. Všetkých srdečne pozývam stráviť príjemnú sobotu,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

Návštevníci si môžu z blízka pozrieť aj novú techniku Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja (SÚC TTSK), ručné výrobky zariadení sociálnych služieb alebo aj ďalekohľad z Hvezdárne a planetária Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci. Predstavia sa aj župné stredné školy so zameraním na zdravotníctvo, poľnohospodárstvo či dopravu. Župa pripravila aj tvorivé dielne či výstavu z LEGA. Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pre návštevníkov podujatia pripravila oddychovú chill-out zónu.

Od sobotného rána budú otvorené dvere aj na kancelárii trnavského župana Jozefa Viskupiča, ktorý privíta účastníkov podujatia spolu s vicežupanmi a poslancami. Podrobný program podujatia bude zverejnený na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

TTSK

Toto ste už čítali?

Cookies