Back to top

Pozvánka na galavečer ľudovej hudby so súborom Tiszta Forrás - Čistý prameň

Publikované: 4. november 2023 - 17:26
Súbor ľudovej piesne Tiszta Forrás - Čistý prameň v roku 2023 oslavuje 20. výročie založenia. Pri tejto príležitosti súbor Vás srdečne pozýva na svoj narodeninový galavečer, ktorý sa uskutoční 15. decembra 2023 o 17:00 v Mestskom kultúrnom stredisku Benedeka Csaplára v Dunajskej Strede.
Pozvánka na galavečer ľudovej hudby so súborom Tiszta Forrás - Čistý prameň

Sedemnásobný držiteľ zlatého pásma na súťažiach organizovaných Radou speváckych zborov a súborov ľudovej hudby (KÓTA) si od roku 2006 sedemkrát prevzal najvyššie odborné ocenenie Aranypáva.

Súbor Tiszta Forrás - Čistý prameň pracuje pod vedením Jolany Szabó a jeho cieľom je zachovávanie národných tradícií a popularizácia ľudovej piesne.

Súbor Tiszta Forrás - Čistý prameň Vás srdečne pozýva na svoj narodeninový galavečer, ktorý sa uskutoční 15. decembra 2023 o 17:00 v Mestskom kultúrnom stredisku Benedeka Csaplára v Dunajskej Strede.

Popri ďalších hosťoch účinkujú Ohradský ľudový spevokol, miešaný spevácky zbor Pünkösdirózsa z Malých Dvorníkov, detský spevokol Základnej školy Zoltána Kodálya, citerový súbor Sarló a kapela Pántlika.

Podujatie je realizované s finančnou podporou samosprávy mesta Dunajská Streda.

Vstup je voľný.

-et-

Toto ste už čítali?

Cookies