Back to top

Pred prípravným stretnutím DAC 1904 - Hartberg

Publikované: 20. január 2024 - 12:05
DAC v sobotu o 13.00 h si v prvom zápase zimnej prípravy zmeria sily so 4. tímom rakúskej ligy. Hrá sa v MOL Akadémii.
Pred prípravným stretnutím DAC 1904 - Hartberg

Druhý týždeň zimnej prípravy uzavrie úvodný zápas nášho mužstva v novom roku. Žlto-modrí privítajú v MOL Akadémii TSV Hartberg, po jeseni štvrtý tím rakúskej Bundesligy. Všetky dôležité informácie o našich hosťoch si môžete prečítať tu.

Mužstvo DAC je v tréningu od minulého pondelka 8. januára a väčšinou hráči absolvovali denne po dva tréningy. „Najdôležitejšie v zajtrajšom zápase bude, aby sa nikto nezranil a aby sme zároveň spravili ďalší krok vpred z pohľadu taktiky. Samozrejmosťou je, že všetci hráči musia ísť naplno. Počas týchto dvoch týždňov veľmi tvrdo pracovali, pretože sa potrebujeme posúvať aj z pohľadu kondičnej pripravenosti. Môže sa preto objaviť únava, ale to nemôže byť výhovorka. Každý odohrá maximálne 45 minút. Čaká nás veľmi kvalitný súper, silný v hre s loptou a zápas proti nemu bude veľmi dobrou skúškou pred náročnou jarou,“ skonštatoval tréner Xisco Muňoz.

Pre problémy s ramenom pribudol na zoznam chýbajúcich Aleš Čermák, chorobu hlásil Filip Kaša a otázny je aj štart Damira Redzica. „Vyskúšame niekoľko hráčov z projektu, každý dostane príležitosť zahrať si a ukázať sa,“ dodal španielsky kouč.

Prípravné stretnutie DAC 1904 - TSV Hartberg má výkop v sobotu 20. januára 2024 o 13.00 h, rozhodujú Chromý - Lalo, Hegedűs.

Informácie pre fanúšikov

Zápas sa uskutoční v MOL Akadémii na prírodnom ihrisku č. 1 s tribúnou, vstup je voľný.

Prosíme fanúšikov, aby na parkovanie využili státie pozdĺž Viedenskej cesty - sledujte pokyny usporiadateľov.

Vstup do areálu je možný cez rampu pri hlavnom vchode, otvárame 30 minút pred úvodným výkopom, t.j. o 12.30 h.

V celom areáli Akadémie platí zákaz fajčenia, požívania alkoholických nápojov a lúskania tekvicových či slnečnicových jadierok.

Stretnutie môžete sledovať aj v živom prenose na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies