Back to top

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

Publikované: 31. marec 2023 - 10:52
Na veľkonočnú nedeľu nastúpi DAC na štadióne Slovana. Predaj vstupeniek do sektora hostí bol už spustený a prebieha výlučne online.
 Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan - DAC 1904

Máte už program na veľkonočnú nedeľu? Poďte s nami do Bratislavy povzbudiť žlto-modrých v jednom z najdôležitejších zápasov sezóny!

V 4. kole nadstavbovej skupiny o titul je na programe ďalší veľký šláger jari, do ktorého s určitosťou nastúpime z prvého miesta. Naplňme sektor hostí pri príležitosti súboja obhajca titulu vs. líder tabuľky! Predpredaj vstupeniek už bol spustený.

Stretnutie 4. kola nadstavby ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 má výkop v nedeľu 9. apríla 2023 o 17.30 h.

Predaj vstupeniek:

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 10 eur pre všetky vekové kategórie. Ich predaj prebieha výlučne online na nasledovnom linku: https://ticketmedia.sk/performance/1273/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-DAC-1904-DUNAJSKA-STREDA

Sektory vyhradené pre fanúšikov DAC: D201, D202, D203 a D204

Po kliknutí na link a výbere sektora do poľa „Unikátny kód“ zadajte dac1904sk. Maximálny počet vstupeniek na jeden nákup je 8 ks.

Vstupenky sa predávajú na meno. Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovným pasom), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

V zmysle oznámenia domáceho klubu bude online predaj pre našich fanúšikov prebiehať len do soboty 8. apríla 2023 do 20.00 h.

Po deaktivácii linku, resp. na štadióne pred zápasom nebude možnosť na kúpu vstupenky.

Spoločný presun na zápas:

Fankluby organizujú spoločné cestovanie na stretnutie vlakom, ktorého odchod z Dunajskej Stredy je o 14.47 h (osobný vlak 4322) a návrat zo stanice Nové Mesto o 20.12 h (4333).

Fanúšikom odporúčame, aby si lístky na vlak zakúpili v predpredaji, a to cez tento odkaz.

Pre našich fanúšikov prichádzajúcich motorovými vozidlami bude strážené parkovisko pri železničnej stanici Nové Mesto. Tento priestor bude vyhradený len pre fanúšikov DAC a pod kontrolou Polície SR. Parkovanie na iných miestach je možné len na vlastné riziko.

Všetkých fanúšikov z vlakovej stanice na štadión a tiež opačným smerom po ukončení stretnutia odprevadí Polícia SR autobusmi.

Ďalšie informácie pre fanúšikom ohľadom stretnutia Slovan-DAC prinesieme v priebehu budúceho týždňa.

dac1904.sk / Nagy Krisztián

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies