Nachádzate sa tu

Predvianočné posedenie so staršími

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, december 5 - 14:38 | Správy
Samospráva mesta zorganizovala v pondelok pre občanov starších ako 75 rokov v Mestskom kultúrnom stredisku Csaplára Benedeka predvianočné posedenie.
Predvianočné posedenie so staršími

V divadelnej sále najprv s piesňou vystúpil Érsek Rezső, potom Tilajčik Edit ako moderátorka slávnostného večera uviedla, že ako je to už rokmi zaužívané, samospráva mesta aj tentokrát vyjadruje starším občanom úctu predvianočným programom. Privítala viceprimátorov mesta, A. Szabóa Lászlóa a Karaffu Attilu, prednostku Bubniakovú Júliu, Molnár Tímeu, vedúcu odboru školstva, sociálnych vecí, športu a kultúry a ostatných prítomných.

Vo svojom príhovore viceprimátor A.Szabó László vyzdvihol, že vek nie je príťažou, ale skúsenosťou, vedomosťou. Uviedol, že samospráva sa na starších občanov pozerá ako na užitočných členov spoločnosti a snaží sa podľa svojich možností uľahčiť im ich každodenný život. Na záver (na portáli ho čoskoro uvedieme v celom rozsahu) všetkým prítomným zaželal šťastné Vianoce.

Slávnosť pokračovala vianočnými melódiami v podaní Érseka Rezsőa, potom samospráva rozdala pozvaným hosťom vianočné darčeky.