Back to top

Prichádzajú s hviezdami Star Wars

Publikované: 23. február 2016 - 15:39
"Cestovanie v ríši ilúzií a zázrakov" má názov nový program Pojazdného veľkého cirkusu Budapešť, ktorý budúci týždeň v stredu príde aj do Dunajskej Stredy a zaručene zabaví všetky vekové kategórie.

V novom programe môžeme vidieť slávnu jazdeckú scénu z filmu Ben Hur, produkciu holubov na trapéze, na želanie publika vycvičené malé psy, ďalej obrovské sibírske tigre, africké levy, holandské frízske kone, ázijské ťavy, juhoamerické lamy a austrálske klokany.

Skutočnou senzáciou arény budú hviezdy Star Wars: R2-D2, Yoda, Chewbacca, a samozrejme Darth Vader! Publikum budú zabávať poľskí klauni, príde aj Spiderman, a môžeme vidieť aj skutočného Pavúčieho muža a brilantné jazdecké predstavenie akrobatov.

Jeden z najmodernejších a najkrajších pojazdných cirkusov Európskej Únie chce  tohtoročným programom ukázať, že s čarovnou paličkou, spolu, sme schopní urobiť veľa vecí. "Zázrak sa môže stať skutočnosťou, keď veríme v ochranu Zeme, v harmóniu a vo svetový mier. To všetko sa objaví v našom tohtoročnom programe"- povedala Krisztina Ádám, konateľka cirkusu.

Pojazdný cirkus Budapešť bude mať v Dunajskej Strede päť predstavení. Predstavenia sa konajú na trhovisku v stredu 2., vo štvrtok 3. a v piatok 4. marca vždy o 17,00 hod.;  v sobotu 5. a v nedeľu 6. marca o 15,00 hod. Na návštevníkov čakajú vyhrievané stany a pohodlné stoličky.

Súťaž! Chceli by ste vyhrať lístok? Zdieľajte tento článok na Facebooku a budúci týždeň v pondelok môžete byť jedným zo šťastných výhercov!

Cookies