Prípravné stretnutie: FC DAC 1904 - FC Dynamo Moskva 2:2 (0:0)

Publikované: 26. január 2017 - 12:32
Po remíze s ukrajinským Karpaty Ľvov sa DAC rozišiel zmierlivo aj s druhým súperom v rámci sústredenia v Turecku. Pačinda nás v úvode druhého polčasu dostal do vedenia, a hoci moskovské Dynamo otočilo skóre, krátko pred koncom však Mészáros vyrovnal na konečných 2:2.

Vo včerajšom stretnutí proti lídrovi 2. ruskej ligy FC Dynamo Moskva nastúpilo celkovo dvadsať hráčov.
V prvom polčase s minimom šancí a bez jedinej strely na bránu prevládala bojovnosť. V 52. minúte po dlhom aute Németha zabojoval Šafranko, lopta sa odrazila k Pačindovi, ktorý ju z prvej pomocou žrde upratal do siete. Súper v priebehu štyroch minút otočil skóre. Najskôr Pančenkov roh poslal hlavou do siete Sapeta, a po zaváhaní Szépeho sa Pančenko presadil aj gólovo. Minútu pred koncom Mészáros doslova vybojoval vyrovnanie: ruského brankára donútil k chybe a z uhla poslal loptu do opustenej bránky.

V Turecku čakajú naše mužstvo ešte dve prípravné stretnutia: v sobotu 28. januára o 15.00 h SEČ sa stretneme s kazašským Kairat Almaty a v nedeľu 29. januára o 13.00 h SEČ s bulharským prvoligovým FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa.

FC DAC 1904 - FC Dynamo Moskva 2:2 (0:0)

Hralo sa v športovom stredisku Titanic Sport Center, Belek, Turecko, 25.1.2017 o 17.00 h (15.00 h SEČ), slnečno, +14°C

Góly: 52. Pačinda, 89. Mészáros - 70. Sapeta, 74. Pančenko

DAC: Tofiloski - Živković (59. Kosorin), Šatka (46. Szépe), Huk (51. Michalík), Németh - Ljubičić (51. Sandal), Aluku (51. Kontár) - Štepanovský (46. Vida), Sarr (46. Simon), Pačinda (71. Almási) - Šafranko (59. Mészáros). Tréner: Csaba László.