Prípravné stretnutie: FC Rohožník - DAC 1904 2:3 (0:2)

Publikované: 4. september 2021 - 14:56
V prípravnom stretnutí na trávniku druholigového nováčika vyhral dnes DAC gólmi Fábryho (2) a Andzounu 3:2.

Septembrovú reprezentačnú prestávku nám vyplnilo prípravné stretnutie na pôde druholigového nováčika v Rohožníku. Martin Jedlička dostal na dnes voľno, pre zranenie chýbali Dominik Kružliak, Andrija Balić, Zsolt Kalmár Brahim Moumou, kým reprezentačné povinnosti si plnia Cesar Blackman, Eric Davis, Andrejs Ciganiks, András SchäferIon Nicolaescu a nováčik v našom kádri János Hahn. Trojica Martin Vantruba, Luciano VeraMalý Matúš nastúpila včera v drese Šamorína na ligový duel v Podbrezovej a Martin Rymarenko odišiel na hosťovanie do Ružomberka.

Naopak, premiéru v našom tíme si odkrútil Belgičan Thibaud Verlinden, ktorý len včera podpísal zmluvu a tiež 18-ročný odchovanec Bálint Csóka.

Našu úvodnú aktivitu mohli gólovo vyjadriť Sharani a Csóka, ale z dobrej pozície netrafili. V 11. minúte však po Andzouanovej prihrávke otvoril skóre Fábry - 0:1. V 34. minúte si úlohy vymenili a Andzouana povedľa brankára zvýšil - 0:2.

Druhý polčas začali lepšie domáci a odmenou im bol Beköv gól z jedenástky. Odpoveďou naň bola Fábryho strela pod brvno po Veselovského centri - 1:3. Konečný výsledok stanovil z dorážky Brkovic, keďže Sharani ani Verlinden svoje početné príležitosti nepremenili.

FC Rohožník - DAC 1904 2:3 (0:2)