Prvá výhra

Publikované: 1. júl 2016 - 12:30
Na záver týždenného sústredenia v Belej si dnes DAC zmeral sily s českým druholigistom MFK Frýdek-Místek. Góly padali v úvode oboch polčasov, v tom prvom sa presadil súper, v druhom Šabala a Huk, čím nám zabezpečili druhé víťazstvo v letnej príprave.

Stretnutie začal lepšie súper, hneď z prvej akcie trafil presne Ruml. Nasledovalo celopolčasové hľadanie kľúča k bránke českého druholigistu, naše príležitosti však opäť zostali nevyužité. Čo nevyšlo v prvej štyridsaťpäťminútovke, to sa podarilo krátko po obrátke. Najskôr Pačindov center usmernil hlavou do siete Šabala a o necelú minútu Huk vystihol malú domov a pomedzi Mihálekove nohy stanovil konečný výsledok - 2:1.

Do štartu nového ročníka najvyššej súťaže zostáva nášmu tímu odohrať už iba jediný prípravný zápas. V generálke na súboj proti Žiline sa v sobotu 9. júla predstavíme v Soprone.

DAC - MFK Frýdek-Místek 2:1 (0:1)