Back to top

Rozhodnite spolu s DAC-om, aké pivo sa bude čapovať v MOL Aréne!

Publikované: 1. apríl 2024 - 8:26
Na aké pivo by ste mali chuť počas zápasov v MOL Aréne? Rozhodnete o tom spoločne s DAC-om. Pred zápasom DAC-Podbrezová fanúšikovia v rámci ochutnávky vyberú pivo, ktoré sa v budúcnosti bude čapovať v bufetoch.
Rozhodnite spolu s DAC-om, aké pivo sa bude čapovať v MOL Aréne!

V nedeľu 7. apríla sa uskutoční málo vídaná udalosť - ochutnávka piva pred domácim stretnutím proti Podbrezovej. Ak ste si náhodou pomysleli, že sa jedná o spoločné popíjanie s hráčmi, musíme vás sklamať. Kým sa naši futbalisti budú pripravovať na zápas, dovtedy Vy, fanúšikovia DAC-u môžete rozhodnúť, ktoré pivo sa bude v budúcnosti čapovať v bufetoch MOL Arény.

Podľa rôznych kritérií (trvanlivosť, cena, možnosti obstarávania) sme vybrali nasledovných 5 značiek: Staropramen, Budvar, Gambrinus, Kaltenecker a Csíki Sör.

Čo bude vaša úloha? Ochutnajte vzorky a dajte svoj hlas pivu, ktoré vám najviac chutí! Víťazom bude pivo, ktoré v tzv. slepej ochutnávke získa najviac hlasov.

Ochutnávka piva a následné hlasovanie bude prebiehať na parkovisku za sektorom B od 15.00 do 17.00 h. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční cez polčas ligového stretnutia DAC-Podbrezová. Ochutnávka piva bude prebiehať na vzorke 1000 ľudí, preto sa oplatí prísť čo najskôr, aby ste nezmeškali túto výnimočnú príležitosť.

To najlepšie, čo sa chmeľu môže stať je, že sa z neho stane pivo čapované v MOL Aréne. Buďte súčasťou ochutnávky, ktorá rozhodne o tom, ktoré pivo to bude!

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies