Back to top

Rozširuje sa dunajskostredské Tesco?

Publikované: 25. apríl 2019 - 12:47
V uplynulých týždňoch sa začala prestavba OC Tesco Galéria.
Rozširuje sa dunajskostredské Tesco?

V obchodnom centre sa okrem hypermarketu nachádza aj pošta, prevádzky rýchleho stravovania a niekoľko predajní. Už vlani reťazec avizoval, že by chcel Galériu rozšíriť, ale okrem článku v Trende bolo k dispozícii málo informácií.

Na jar sa však začali práce, týkajú sa aj interiéru, ale presné plány nie sú známe, ani to, aké predajne pribudnú. Veronika Bush, komunikačná manažérka Tesco STORES SR a.s. nám prezradila len toľko, že prestavba potrvá do jesene, narastie food court, predajňa odevov, lekáreň, bude aj predajňa obuvi.

Ktoré spoločnosti to budú, však ešte nevieme, ale jeden náš čitateľ nám avizoval, že na známom pracovnom portáli hľadá H & M Hennes & Mauritz AB vedúceho predajne do nášho mesta. Slovenská pobočka švédskeho reťazca nám ale nevedela dať presnejšiu odpoveď a odpoveď zo Švédska ešte čakáme. Podľa neoficiálnych informácií však bude predajňa práve v OC  Galéria.

Dôležitou otázkou je aj parkovanie, malo by sa rozšíriť, veď práve tu je počas dňa najviac parkujúcich áut, niektorí tu parkujú celý deň. V blízkosti sa nachádza aj výstavba nových obytných budov.

Toto ste už čítali?

Cookies