Back to top

Saunový maratón v Thermalparku už túto sobotu!

Publikované: 24. február 2023 - 9:03
Širokú verejnosť v sobotu 25.2.2023 čaká príjemný, pestrý, neopakovateľný saunový maratón v Thermalparku DS! Zajtrajší deň urobia nezabudnuteľným 4 saunoví majstri, 11 saunových rituálov, horúci nápoj ako darček a skvelá atmosféra.
Saunový maratón v Thermalparku už túto sobotu!

Objavte Saunový svet Thermalpark Dunajská Streda, kde vám ponúkajú vysokú kvalitu služieb v atraktívnom prostredí s najmodernejším technickým vybavením.

Saunový rituál je ojedinelým spestrením a intenzívnym zážitkom Vášho saunovania. Neplní len zábavnú funkciu, ale zvyšuje aj blahodarné účinky samotného saunovania. Saunový rituál prebieha vo fínskej saune, zvyčajne v troch cykloch. Saunový majster polieva kamene a víri horúci vzduch tak, aby dostatočne zvýšil potrebnú vlhkosť a navodil pocit väčšieho tepla. Neskôr sa individuálne venuje každému návštevníkovi a vytvára pomocou uteráka tzv. tepelný náraz, ktorý telo ešte viac prehrieva. Počas rituálu sa často používajú rôzne esencie, peelingové soli a samozrejmosťou je príjemná hudba. Celkový čas rituálu sa pohybuje okolo 10-15 minút.

Cena saunového rituálu počas saunového maratónu: 3 EUR/ rituál

Registrácia na jednotlivé rituály je možná osobne na recepcii saunového sveta alebo mailom na info [at] thermalpark.sk, či telefonicky nainfo [at] thermalpark.sk ( )+421 907 891 902.

V sobotu 25.2.2023 od 10:30 do 19:45 hod. saunový maratón v Thermalparku! Nenechajte si to ujsť!

Prajeme vám príjemnú zábavu!!

Toto ste už čítali?

Cookies