Back to top

Sky Box a VIP permanentky v MOL Aréne

Publikované: 9. október 2017 - 10:20
Predaj permanentiek do VIP sektorov novej hlavnej tribúny spúšťame v utorok 10. októbra.

Od luxusného prostredia Sky Boxov, cez širokú ponuku kulinárskych špecialít, až po uvoľnenú atmosféru vo VIP Silver sektore. V kombinácii so zápasom domáceho DAC je Sky Box a VIP sektordokonalým miestom pre zábavu, alebo neformálne stretnutie s obchodným partnerom.

MOL Aréna VIP sektor a Sky Box ponúkajú na výber prvotriedne gastronomické špeciality, ktoré vás budú sprevádzať počas celej sezóny.

Ak uprednostňujete eleganciu a exkluzivitu, tá správna voľba pre vás je VIP Gold alebo prenájom Sky Boxu.

Ak hľadáte flexibilitu a preferujete jedlo vo forme rýchleho občerstvenia, tak VIP Silver alebo VIP Silver+ Vám ponúka všetko potrebné k tomu pravému futbalovému zážitku.

NAŠA PONUKA:

Sky Box

Vychutnajte si zápas z najlepších miest na štadióne v súkromí vlastného Sky Boxu. Nadčasové a diskrétne prostredie ponúka uvoľnenú atmosféru a všetko k tomu, aby každý zápas bol pre vás a vašich hostí ozajstným zážitkom.

Sky Box výhody:

- Účasť na všetkých oficiálnych zápasoch DAC 1904 vrátane Fortuna Ligy, Slovnaft Cupu a zápasov organizovaných UEFA, stretnutí reprezentačných tímov a kultúrnych podujatí

- Štandardná a špeciálna ponuka jedál a nápojov

- Menu pre labužníkov

- Vlastná obsluha

- Možnosť využitia aj počas pracovných dní (stretnutia, školenia, detašované pracovisko)

- Prístup do exkluzívneho cigarového salónika

- Vyhrievané kožené sedadlá na tribúne

- VIP parkovanie

VIP Gold

Limitovaný počet miest robí z VIP Gold vyhľadávanú sekciu, v ktorej si členovia vychutnávajú občerstvenie hneď vedľa Sky Boxov. Je to ideálne miesto poskytujúce členom klubu VIP Gold nielen športový zážitok, ale aj možnosť nadviazania zaujímavých obchodných kontaktov.

Luxusné sedenie priamo pod balkónmi Sky Boxov ponúka jeden z najlepších výhľadov na ihrisko MOL Arény.

VIP GOLD výhody:

- Exkluzívny gastronomický zážitok doplnený o „live cooking”

- Výber alkoholických a nealkoholických nápojov v cene

- Komfortné VIP sedenie na pohodlných kožených kreslách

- Vstup na všetky oficiálne zápasy DAC v MOL Aréne

Obed/večera pozostávajúce z viacerých chodov hodinu a pol pred zápasom, dezert v polčasovej prestávke, a neformálne, priateľské posedenia a besedy po skončení stretnutia - vychutnajte si všetky výhody členstva vo VIP Gold klube.

Predaj od 2 ks. Pri kúpe min. 4 ks umiestnenie loga obchodného partnera v GOLD reštaurácii a 1 x VIP parkovanie zdarma.

VIP Silver a VIP Silver+

Neformálna atmosféra na 1. poschodí v SILVER reštaurácii je výsadou VIP Silver a VIP Silver+. Moderne zariadené priestory VIP SILVER reštaurácie s kapacitou 800 miest tvoria najväčší otvorený priestor vo VIP sektore MOL Arény. Z reštaurácie smerujú na ihrisko 2 veľké terasy, ktoré vám zabezpečia nepretržitý kontakt s ihriskom. Priamo v strede hlavnej tribúny môžete ochutnávať produkty žitnoostrovskej kuchyne a vychutnať si našu ponuku nápojov.

VIP Silver výhody:

- SILVER menu - občerstvenie (teplý bufet + dezert) v cene

- 2 druhy nealkoholických nápojov v cene

- SILVER level VIP sedenie

- Vstup na všetky oficiálne zápasy DAC

VIP Silver+ navyše ponúka:

- Luxusné VIP Gold level sedenie

Cenník VIP Silver:

permanentka 340 eur s DPH na zvyšné stretnutia do konca súťažného ročníka 2017/18 (pre fanúšikov, ktorí doteraz neboli držiteľmi permanentnej vstupenky)

Jednorazová vstupenka: 40 eur Štandardný zápas, 60 eur Top zápas

Držitelia sezónnych permanentiek v sektoroch B a C hradia len rozdiel medzi pôvodnou a vyššie uvedenou cenou. Kúpou novej permanentky zaniká platnosť pôvodnej, preto na stretnutie DAC-Trenčín vystavíme fanúšikom jednorazovú vstupenku na ich pôvodné miesto na B alebo C tribúne.

K VIP sezónnym vstupenkám ponúkame možnosť propagácie vašej spoločnosti počas zápasov DAC 1904.

Priestory MOL Arény si môžete vychutnať aj mimo zápasov DAC 1904 a sú k dispozícii na firemné večierky a školenia, bankety, konferencie alebo svadby.

Na VIP permanentky sa neuplatňujú žiadne zľavy.

PREDAJ:

V prípade záujmu o kúpu permanentnej vstupenky typu VIP Gold a VIP Silver+ nás kontaktujte prosím na emailovej adrese vip [at] fcdac.sk.

Predaj permanentiek do VIP Silver sektora začína v utorok 10. októbra 2017 v pokladniach MOL Arény. Fanúšikov očakávame s nasledovnou otváracou dobou:

Utorok 10.10.2017

15.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1 (od Športovej ulice)

Streda 11.10.2017

15.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1 (od Športovej ulice)

Štvrtok 12.10.2017

15.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1 (od Športovej ulice)

Piatok 13.10.2017

15.00-19.04: pokladňa MOL Arény č. 1 (od Športovej ulice)

V pokladniach je možná len platba v hotovosti.

Kúpa permanentky do sektorov tribúny B a C, respektíve štandardných (nie VIP) sektorov A tribúny bude opätovne spustená po skončení jesennej časti aktuálnej sezóny.

Pri kúpe každej permanentky treba vypísať registračný formulár (viď nižšie) a podpísať obe strany. Prvá strana obsahuje údaje kupujúceho, druhá poučenie v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Registračné formuláre budú k dispozícii aj v pokladni, ale pre urýchlenie predaja prosíme fanúšikov, aby si formulár stiahli, vytlačili a pri kúpe ho predložili už vyplnený a podpísaný. Kupujúci vypĺňa iba hornú časť formulára s osobnými údajmi. Ostatné vyplní pracovník FC DAC v pokladni.

Stiahnite si registračný formulár tu.

Permanentka je prenosná - použiť ju môže aj iná osoba ako vlastník.

Klub nezodpovedá za stratu permanentky a držiteľovi bude vystavená náhradná za poplatok 10 eur.

Predpredaj vstupeniek na najbližšie domáce stretnutia DAC-Trenčín a DAC-Slovan spúšťame po ukončení predaja permanentiek, pravdepodobne v utorok 18. októbra 2017.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies