Back to top

Smer Belehrad!

Publikované: 20. júl 2021 - 16:16
Žlto-modrí dnes vyrazili na cestu do srbskej metropoly.
Smer Belehrad!

Včera pred tréningom absolvovalo naše mužstvo test na prítomnosť koronavírusu, všetky výsledky boli negatívne. Aj dnes si hráči zatrénovali v MOL Akadémii a po spoločnom obede vyrazili autobusom na cestu do Belehradu, kde žlto-modrí vo štvrtok večer vstúpia do nového súťažného ročníka. Príjazd do srbskej metropoly je plánovaný okolo 19-tej hodiny.

Úvodné vystúpenie v 2. predkole novej Európskej konferenčnej lige proti 27-násobnému majstrovi FK Partizan nás čaká pozajtra o 21.00 hod a stretnutie môžete sledovať aj v priamom prenose RTVS.

Bude to už 22. stretnutie DAC-u na európskej pohárovej scéne. Vlani sme sa cez islandský Hafnarfjördur a český Jablonec prebojovali až do 3. predkola Európskej ligy, kde nám stopku vystavil rakúsky Linz.

Tréner Antal Németh zobral so sebou nasledovný káder pozostávajúci z troch brankárov a 19 hráčov do poľa: Jedlička, Vantruba, Veszelinov - Kružliak, Beskorovainyi, Ciganiks, Malý, Muhamedbegovic, Brunetti, Vera, Balić, Fábry, Nebyla, Njie, Schäfer, Sharani, Andzouana, Divković, Rymarenko, Moumou, Taiwo a Nicolaescu.

Zajtrajší predzápasový tréning sa uskutoční už priamo v dejisku štvrtkového stretnutia. Pred ním, od 18.45 hod, sa uskutoční tradičná tlačová konferencia s trénerom Antalom Némethom a vybraným hráčom, ktorú vám prinesieme naživo na našom YouTube kanáli aj Facebook profile.

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: DAC
Cookies