Back to top

Športovec roka 2021 - kategória jednotlivec do 15 rokov

Publikované: 25. máj 2022 - 18:43
Najúspešnejších športovcov mesta Dunajská Streda ocenili 23. mája na slávnostnom galavečere. Zoznámte sa s nominantmi jednotlivých kategórií.
Športovec roka 2021 - kategória jednotlivec do 15 rokov

Ocenení a nominovaní v kategórii jednotlivec do 15 rokov.

 

Attila Hegedűs (zápasenie) - 1. miesto

Dvanásťročný zápasník Attila Hegedűs získal v minulom roku 1. miesto na medzinárodnej súťaži v zápasení - IV.Szer-Ko-Vamav kupa v maďarskom Adácsi, ďalšie 1. miesto a titul "Majster Slovenska" na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov a žiačok v zápasení voľným štýlom v Košiciach a 1. miesto a titul "Majster Slovenska" na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov v zápasení gréckorímskym štýlom v Rimavskej Sobote.

 

Barnabáš Bodó (zápasenie) - 2. miesto

Trinásťročný zápasník Barnabáš Bodó získal v roku 2021 1. miesto a titul "Majster Slovenska" na Majstrovstvách Slovenska starších žiakov v zápasení gréckorímskym štýlom vo Fiľakove, 1. miesto a titul "Majster Slovenska" na Majstrovstvách Slovenska starších žiakov v zápasení voľným štýlom v Rimavskej Sobote. Ďalej si v roku 2021 zaknihoval nasledujúce úspechy: 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov a žiačok v zápasení voľným štýlom v Košiciach a 5. miesto na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov v zápasení gréckorímskym štýlom v Rimavskej Sobote.

 

Berill Bondoa (tanec) - 3. miesto

Berill Bondoa je takisto členkou akrobatického rock'n'rollového klubu Sportujsnami. 12-ročné tanečníčky Ellyshia Džerengová a Berill Bondoa si vytancovali na Medzinárodnej súťaži Pohár starostu mesta Říčany v ČR v kategórii DUO GIRLS (8 párov) 1. miesto, ďalšie 1. miesto na Medzinárodnej súťaži White Cup Radvanice v ČR v kategórii DUO GIRLS (10 párov) a 4. miesto na Medzinárodnej súťaži Cena TŠ Twist Říčany v ČR v kategórii DUO GIRLS (8 párov).

 

Ellyshia Džerengová (tanec) - nominovaná

Ellyshia Džerengová, 12-ročná členka klubu akrobatického rock'n'rollu Sportujsnami dosiahla minulý rok so svojou tanečnou partnerkou Berill Bondoa krásne výsledky. 12-ročné tanečníčky si vytancovali na Medzinárodnej súťaži Pohár starostu mesta Říčany v ČR v kategórii DUO GIRLS (8 párov) 1. miesto, ďalšie 1. miesto na Medzinárodnej súťaži White Cup Radvanice v ČR v kategórii DUO GIRLS (10 párov) a 4. miesto na Medzinárodnej súťaži Cena TŠ Twist Říčany v ČR v kategórii DUO GIRLS (8 párov).

 

Adrián Novotný (stolný tenis) - nominovaný

Jedenásťročný hráč stolného tenisu Adrián Novotný získal na Majstrovstvách SR najmladšieho žiactva 2021 v Bratislave 2. miesto vo štvorhre, 3. miesto v zmiešanej štvorhre, 3. miesto v dojhre chlapcov. Vedie tabuľku úspešnosti jednotlivcov bez prehry, čím si vyslúžil pozvanie do reprezentácie SR.

ET, -rovin-

Toto ste už čítali?

Cookies