Nachádzate sa tu

Stačí naozaj málo, aby ste získali veľa

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, február 19 - 06:50 | Farebné
Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka zaujímavé benefity.
Stačí naozaj málo, aby ste získali veľa

Stačí naozaj málo, aby ste získali veľa. Oproti iným projektom v danej lokalite vám GREEN VILLAGE ponúkne byty s väčšou rozlohou za nižšiu cenu. Rýchlocesta R7 výrazne zlepší napojenie na Bratislavu a značne odbremení dopravu v obci. Podľa plánov má k prvým vybudovaným úsekom patriť práve Dunajská Lužná.

Green Village svojim obyvateľom ponúkne vysokú úroveň služieb. Škôlka priamo v projekte, či obchody a základná škola už v dotyku s projektom. Súčasťou projektu je aj 1,5 ha park, v rámci ktorého nájdete detské ihriská, lezeckú stenu ale aj priestor pre outdoor cvičenie či grilovanie s priateľmi. Pošta, bankomaty, zdravotnícke zariadenia, čerpacia stanica ale aj tenisová akadémia sú v priamom kontakte s predmetným projektom. Green Village sa nachádza priamo v centre obce – všetko nájdete iba kúsok od projektu.

Vybrať si môžete z 2, 3, či 4-izbových variantov s orientáciou na všetky svetové strany. Vybrané byty na prízemí disponujú predzáhradkami, sú rozumný kompromis medzi domom a bytom. Pri realizácii projektu sme nezabudli na rodiny s deťmi. Chceme, aby sa vám v GREEN VILLAGE nielen dobre bývalo, ale aj žilo. Aj preto nájdete priamo v rámci projektu škôlku pre vaše deti.

(PR)