Back to top

Stali sa majstrami Slovenska

Publikované: 10. jún 2016 - 14:30
V Považskej Bystrici sa v stredu konalo finále Majstrovstiev Slovenska základných škôl a centier voľného času Slovenska v hádzanej, ktoré má najdlhšiu históriu.

„Vo finále vo vekovej kategórii 12 ročných bojovali o titul majstra 4 chlapčenské a 3 dievčenské družstvá. Naše dievčatá, ktoré na majstrovstvách reprezentovali Súkromné centrum voľného času, ani v predkolách, ani vo finále nik nedokázal poraziť.

Náš tím nenašiel premožiteľa ani v základnej časti, ani neskôr v semifinále. Vo finálovom zápase  s tímom Bytče sa  vynikajúcou záverečnou hrou  našim podarilo dohnať štvorgólový náskok súpera a vyrovnať výsledok. Proti tímu Šaľa, najmä v druhej polovici zápasu, a to vďaka výbornej obrannej hre celého tímu sme postupne zväčšili svoj náskok a prvýkrát v histórii klubu sa nám podarilo vyhrať Majstrovstvá Slovenska“ - povedala vedúca tímu, Jolán Németh.

Na fotke hore z ľava: Rajkovics Orsolya, Forgács Rebeka, Sidó Linda, Kucsera Rebeka, Kovács Tamara, Hornyák Panna, Morva Réka, Németh Joli, Raftik Emma,

V strede: Bedecs Flóra, Nagy Gabika, Sárközi Nikoletta, Szabó Réka, Pénzes Mónika, Jandura Viktória

Brankárky: Lednecká Bianka, Márkus Boglárka, Koday Veronika

Toto ste už čítali?

Cookies