
Súboje úvodného kola 51. ročníka futbalového Slovnaft Cupu sa začnú najbližší piatok 19. júla. Celkovo sa do domácej pohárovej súťaže prihlásilo až 230 klubov, pričom tímy z dvoch najvyšších súťaží sú priamo nasadené do 2. kola, obhajca prvenstva Spartak Trnava sa predstaví až v 3. kole.
Žreb nám na úvod pridelil za súpera lepšieho z dvojice FK Podkonice - ŠK Dynamo Diviaky. Stretnutie dvoch účastníkov IV. ligy, patriacich pod Stredoslovenský futbalový zväz, sa uskutoční v nedeľu 28. júla 2019 o 17.00 h.
Oficiálnym hracím dňom 2. kola je streda 14. augusta, DAC bude v tejto fáze súťaže hosťujúcim tímom. Podľa rozpisu Slovnaft Cupu sa až po štvrťfinále hrá na jedno víťazné stretnutie. V prípade nerozhodného výsledku sa nepredlžuje, rovno nasleduje rozstrel zo značky pokutového kopu.
Zdroj: fcdac.sk
Toto ste už čítali?
Julien Eymard Bationo definitívne hráčom DAC-u
Obranca z Pobrežia Slonoviny podpísal kontrakt do leta...
DAC 1904 - Žilina: informácie pre fanúšikov
DAC prináša súhrn všetkých dôležitých informácií, ktoré...
