Šurany - DAC B/Vrakúň 1:1

Publikované: 2. november 2016 - 14:36
V Šuranoch videli diváci góly len z jedenástkového bodu, zaslúžená remíza 1:1 bola pred DAC B desiatym zápasom bez prehry v rade.

ŠK Šurany - DAC B/Vrakúň 1:1 (1:1)

30. októbra 2016, nedeľa, 14.00 hod

Góly: 45. Tvrdoň (11 m) - 41. Polievka (11 m)

Rozhodoval: Havran - 250 divákov

DAC B/Vrakúň: Milošovič - Polák (75. Fertaľ), Szépe, Pagáč, Zs. Németh - Bazsó, Nagy - Vida, Sandal (86. Tóth), Černák - Polievka (59. Almási). Tréner: Branislav Fodrek.

Hodnotenie trénera

Branislav Fodrek: „Víťazný cieľ sa nám nepodarilo naplniť, spokojný nie som ani s výkonom. V defenzíve to ešte na dve-tri situácie bolo ako-tak v poriadku, ale v útočnej fáze sme podali jeden z najhorších výkonov na jeseň. Predviedli sme toho veľmi málo, chýbala trpezlivosť, presnosť vo finálnej prihrávke, prehrávali sme osobné súboje, ľahko sme strácali loptu. Do vedenia sme išli pokutovým kopom, lenže tesne pred polčasom súper po spornej penalte vyrovnal. Chcelo to ale viac kvality, nehrali sme to čo sme chceli. V druhom polčase nastalo mierne zlepšenie, ale jednotlivé situácie a prečíslenia sme riešili veľmi zle. V závere ešte súper nastrelil tyč, takže nakoniec musíme brať aj ten jeden bod. Ťaháme sériu desať neprehraných zápasov, ale so včerajším výkonom určite nie som spokojný. Čakajú nás posledné dva zápasy jesene, na ktoré sa musíme dobre pripraviť, aby sme ich zvládli a nestratili kontakt s mužstvami pred nami.“

Dohrávané stretnutie 12. kola DAC B-Šaľa sa odohrá budúcu stredu 9. novembra o 13.30 hod.

Zdroj: fcdac.sk